Zásobník TÚV s objemom 500 litrov a dvoma výmenníkmi je vhodný pre objekty a prevádzky s vyššou spotrebou teplej úžitkovej vody pri využití tepelného čerpadla. Ponúka robustné technické vyhotovenie, praktické napojenia a kvalitnú izoláciu pre efektívnu a spoľahlivú prevádzku.
| Technické parametre | |
|---|---|
| Model | MIT 506 |
| Objem | 500 l |
| Priemer | 740 mm |
| Výška | 1845 mm |
| Pripojenie elektrického ohrevu | 1 1/2″ |
| Čistiaci a kontrolný otvor | 4″ |
| Vstup studenej vody / výstup teplej vody | 1″ |
| Cirkulačný návrat | 1″ |
| Pripojenie výmenníkov vstup / výstup | 1 1/4″ |
| Izolácia | PU / 50 mm |
| Pripojenie magnéziovej anódy | 1 1/4″ |
Poznámka: Technické údaje majú informatívny charakter. Dostupnosť a dodacie termíny odporúčame overiť pred objednávkou.



