Zásobník TÚV s objemom 200 litrov a jedným výmenníkom je vhodný pre systémy s tepelným čerpadlom, kde je požadovaná spoľahlivá príprava teplej úžitkovej vody. Praktické technické riešenie, kvalitná izolácia a jednoduché pripojenie z neho robia univerzálne riešenie pre rôzne inštalácie.
| Technické parametre | |
|---|---|
| Model | MIT 205 |
| Objem | 200 l |
| Priemer | 580 mm |
| Výška | 1340 mm |
| Pripojenie elektrického ohrevu | 1 1/2″ |
| Čistiaci a kontrolný otvor | 4″ |
| Vstup studenej vody / výstup teplej vody | 3/4″ |
| Cirkulačný návrat | 3/4″ |
| Pripojenie výmenníka vstup / výstup | 1″ |
| Izolácia | PU / 50 mm |
| Pripojenie magnéziovej anódy | 1 1/4″ |
Poznámka: Technické údaje majú informatívny charakter. Dostupnosť a dodacie termíny odporúčame overiť pred objednávkou.



