Nerezový zásobník TÚV AISI 304 s dvoma výmenníkmi s väčším objemom je určený pre technické riešenia s vyššou spotrebou teplej vody. Produkt je dostupný vo verziách 10 bar a 16 bar.
| Technické parametre | |
|---|---|
| Menovitý objem | 400 l |
| Čistý objem | 400 l |
| Priemer | 640 mm |
| Hrúbka nádoby – verzia 10 bar | 950 mm |
| Hrúbka nádoby – verzia 16 bar | 1100 mm |
| Dĺžka tela | 1000 mm |
| Výška vrátane nožičiek | 1520 mm |
| Izolácia | Vinlex over soft PU, 50 mm |
| Manhole | 4″ |
| 3 vstup | 1″ |
| 3 výstupná návarka | 1″ |
| Spodná + horná návarka | 1/2″ |
| Návarka pre snímač | 1/2″ |
| Rozmer špirály / potrubia | Ø42,4 × 1,5 |
| Plocha výmenníkov | 1,27 + 0,96 m² |
Poznámka: Technické údaje majú informatívny charakter. Dostupnosť, presnú konfiguráciu a dodacie termíny odporúčame overiť pred objednávkou.



